+380 44 425-25-00,
г.Киев (Украина)
ул.Игоревская,5 (Подол)
+380 44 278-71-40
г.Киев (Украина)
ул.Лысенко,1 (м.Золотые ворота)
+370 62 60-00-55
г.Вильнюс (Литва)
ул.Лакуну 24 «Outlet Park»
(вход D)

Інтернет-магазин модного трикотажного одягу RITO

Трикотаж завжди буде модним. Тонка елегантність сукні і пальта, зручність жакетів і кардиганів, зимове тепло джемпера і літня прохолода блузона - від цього неможливо відмовитися. Трикотажний одяг довговічний і міцний, зручний і привабливий, він прекрасно підкреслює фігуру.

Вам набридла звичайна трикотажна сукня? Тоді не відмовляй собі в задоволенні одягти саме те, що подобається Вам - ми віробляемо такий! RITO - виробник жіночого трикотажного одягу в Україні, постійний учасник Ukrainian Fashion Week. Компанія здійснює повний цикл виробництва: від ескізу та ідеї, виробницво на сучасному обладнані до реалізації виробів у фірмових магазинах та відділах. RITO дарує жінкам красу і витонченість, а тому комфорт та задоволеня нашого трикотажного одягу Вам гарантований.

Fashion рік RITO складається з двох головних сезонів : осінь- зима і весна-літо. Кожна колекція одягу RITO має свою історію , новий погляд на моду. Кожна колекція грунтується на власній філософії : фасон , колір , аксесуари. У фірмових магазинах RITO і в нашому інтернет- магазині Ви знайдете широкий вибір жіночого трикотажу , Вам допоможуть кваліфіковані продавці-консультанти та Ви отримаєте якісне обслуговування. Наш каталог одягу допоможе вам обрати собі модні та стильні речі, адже в RITO створено понад п'яти тисяч моделей одягу.

Великий асортимент товарів зацікавить оптових покупців. Ми випускаємо колекції верхнього одягу, які відповідають наймоднішим тенденціям. Якщо ваша організація здійснює роздрібну торгівлю верхнього одягу, маєте можливість зробить у нас оптове замовлення - оптовим покупцям ми пропонуємо взаємовигідну цінову політику. Вироби нашої торгівельної марки користуються попитом у великої кількості споживачів. В наших виробах вони цінують поєднання доступної ціни і високої якості. Конкурентоспроможна ціна - це гарантія доходів для вашої фірми.

Вам потрібен вишуканий і сучасний одяг? Отже Вам до нас. Ми з радістю запропонуємо Вам найоригінальніші і найсучасніші вироби.